0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Tekli Yüksek Lokanta Ocağı

Tekli Yüksek Lokanta Ocağı

Tekli Yüksek Lokanta Ocağı

Ürün Kodu : H271

Ürün Fiyatı :

Lokanta ocakları olarak bilinen ve genellikle set üstü ocak veya ayaklı ocaklar olarak bilinen kullanışlı ve restoran gibi toplu tüketim yemeklerinin üretilmesi için büyük tencerelerin yerleştirilebileceği ebatlarda özel olarak yapılan ayaklı ocaklardır. Restorant ocakları arasında set üstü ocaklar kısa ayaklı ocak olarak bilinmekte ve doğal gazlı, tüplü modelleri ile farklı iki model olarak üretilmektedir. Endüstriyel mutfak ocakları arasında tek gözlü ocak, iki gözlü ayaklı ocak, üç gözlü set üstü ocak ve dört gözlü set üstü ocak veya ayaklı ocak olarak farklı boyut ve büyüklükte ürünler üretilerek satılmaktadır. Yerli üretim olarak satılan lokanta ocakları 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Gazmer onaylı ve ce belgeli set üstü ocak satın almak isteyenlerin tercih edebilecekleri ve doğalgazın açılması için gerekli belgelerin tamamını barındıran ürünlerden doğal gazlı ce belgeli set üstü veya ayaklı lokanta ocağı satın almaları gerekmektedir.

Farklı büyüklükte üretilen, lokanta ocakları için, müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ki ürünleri tercih etmeniz, hem daha verimli bir çalışma mutfağı elde etmenize ve hem de daha kaliteli hizmet vermenize olanak sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tekli Setüstü Lokanta Ocağı başlıklı makalemizde lokanta ocakları, setüstü ocaklar ve tekli set üstü lokanta ocağı hakkında bilgiler verilmektedir.

17 Aralık 2015
632 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj