0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel endüstriyel Mutfak

Profesyonel endüstriyel Mutfak

Profesyonel endüstriyel Mutfak Ekipmanları Olarak Sizlere Daha Salıklı Bilgileri Veren Mutfak İstanbul Wep Sitesinden Güncel Olan Konuları Ve Sizlere Daha Kalıcı Bilgilerini Veren Bir Wep Site Olarak Kalabalık ve yoğun mutfakların ihtiyacı olan tek şey profesyonel imalattır. Endüstriyel mutfak imalat alanları da bu konuda başarılı sonuçlar vermektedir. Fabrika mutfaklarında bulunan sayı fazlalığı ve anlık yoğunluklarda mutfakta bulunan ekipmanların önemi büyüktür. Bu durum aynı şekilde sürekli müşteri sirkülasyonu olan restoranlarda da geçerli olmaktadır. Profesyonel ekipmanların bulunmasının yanı sıra imalatın da iyi yapılması işlemleri büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Böylece doğru düzenleme ile yoğun zamanlarda bile rahat çalışma söz konusu olacaktır.

Profesyonel bir mutfakta olması gereken tüm ekipmanların doğru şekilde düzenlenmesi imalatın iyi yapılması anlamına gelmektedir. İhtiyaca ve kullanım yoğunluğuna göre bulunması gereken ekipmanlar;
Soğutucu ürünler
Medikal ekipmanlar
Yıkama, kurutma ve pişirme cihazları
Teşhis ürünleri
Açık büfe ve servis üniteleri şeklinde en çok tercih edilenler olmaktadır.
En Çok Tercih Edilen Endüstriyel Mutfak İmalat Alanları
Mutfakta geçirilen zamanın büyük bir kısmı tezgahta geçmektedir. Bu nedenle endüstriyel mutfak imalat alanlarında yapılması gereken en önemli aşama mutfak tezgahının fazla kullanılabilir özellikte olmasıdır.
Paslanmaz özelliği
Kroma tezgah alanı
Yıkma üniteleri
Pişirim bölümleri şeklinde fonksiyonel özelliğinin de olması önemlidir.
Standart olarak tercih edilen paslanmaz tezgahlar genellikle daha çok kullanım özelliği göstermektedir. Bunun içinde sanayi tipi mutfaklarda genel olarak aynı tezgah imalatı yapılıyor. Hem kullanış alanlarının fazla olması hem da dayanıklı bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanılabilir özellikte bulunması büyük avantaj anlamına gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Fatih Endüstriyel Mutfak Ekipmanları başlıklı makalemizde endüstriyel mutfak ve endüstriyel mutfak ekipmanları hakkında bilgiler verilmektedir.

30 Temmuz 2019
327 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj