0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Paslanmaz Tezgah

Endüstriyel mutfak dalında hizmet veren ve uzun yıllardır çalışan firmamız müşteri memnuniyetine dikkat etmektedir. Sadece endüstriyel alanda mutfak tasarımı, hizmeti sunmaktayız. Son yıllarda hiç durmadan gelişen teknolojinin getirdiklerini kullanarak tasarımlarımızı, projelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerin kendi tasarımlarını göz ardı etmeden istediklerini projelendirerek yapmanın önemi firmamız açısından önemlidir. Temiz, kaliteli, kullanılabilir, ergonomik mutfak tasarımlarını görmek istiyorsanız anında iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz tezgah modellerimiz sayesinde işletmenizde senelerce müşterilerinize iyi hizmet verebileceksiniz. En zor yemekleri en pratik şekilde hazırlayacak olan aşçıların mutfakta rahat çalışması açısından donanımlı şekilde dizayn edilmesi önemlidir. Eğer sizde bunlara özen gösteriyorsanız hiç düşünmeden arayın ve detayları konuşalım. Birlikte projelerinizi masaya yatıralım  ve mutfağınıza göre nasıl bir tasarım çıkacağını kararlaştıralım.

Firma sahibi olarak kesinlikle tasarımlarınız hayata geçirilmektedir. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmamaktayız. O yüzden ilk öncelikle mutfağınıza göre paslanmaz tezgah tasarımı projesi çizilerek sunuma hazırlıyoruz. Hayallerinizi, geleceğinizi yatırım haline getirmek istiyorsanız irtibata geçin ve detayları görüşmeye başlayalım. Uzman proje çizer kadromuz sayesinde içinize en iyi şekilde sinecek projeler ortaya çıkacaktır.

Paslanmaz tezgah tasarımında hijyen çok önem arz ediyor. Proje belirlenen tarihten sonra değil daima zamanında teslim edilir. Hatta erken biten çalışmalarda vardır. Ancak işi temiz ve titiz şekilde bitmesi açısından verilen tarihten önce talep etmemeniz önerilir. Çünkü her projenin yapılabilecek süresi vardır. Hızlı değil bekleyerek yapılan tüm projelerin kalitesi ömürlük olur. Bir günlük değil uzun yıllardır kullanabileceğiniz mutfağınız için zamanından önce değil zamanında teslim almayı talep etmeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan 4 Katlı İstif Rafları başlıklı makalemizde endüstriyel mutfak ekipmanları, 4 Katlı İstif Rafları ve Paslanmaz Tezgah hakkında bilgiler verilmektedir.

11 Mart 2016
812 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj