0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Krom Tezgahlar

Krom Tezgahlar

Mutfak bir işletmenin en önemli yapılanmasıdır. İster işletme gıda üzerine olsun, isterse başka bir alanda olsun hiç fark etmez. Çalışanlarının yeme-içme ihtiyacını en iyi şekilde gidermek için mutlaka mutfağın donanımlı olması gerekiyor. Verimli şekilde çalışma alanının olması için mutlaka çalışanların ihtiyaçları tam anlamıyla giderilmesi şarttır. Onun için işletmeniz ne olursa olsun mutfağınızı kaliteli bir şekilde tasarlatmalısınız. Endüstriyel alanda gıda sektörüne atılacak olanlar bizimle irtibata geçebilirler. Davlumbazlar, balık tezgahları, havalandırma sistemleri, krom tezgahlar gibi çeşitli mutfak ürünlerini firmamız sayesinde tanımaya adım atın. İstanbul’un en gözde firmaları arasında 1975 senesinden bu yana hizmet sağlıyoruz. Özsan mutfak ile iletişim kurarak ürünler için daha detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.

Krom tezgahları tek bir alanla ilgili değildir. Gerek tabakların istiflendiği tezgahlar, gerek açık ve kapalı tezgahlar, gerek pasta-börek tezgahlarının endüstriyel alanda önemi fazladır. Açmak istediğiniz restoran, otel, börekçi şeklinde gıdaya yatırım yapacaksanız donanımlı bir şekilde dizayn etmeniz gerekiyor. Kaliteli, güvenilir, son derece hijyenik olan ve daima ürünlerimize estetik de katıyoruz. Tasarladığımız ürünlerin değişikliği müşterilerimizin isteğine göre anında sağlanır. Paslanmaz çelikten üretilen tezgahlarımız uzun ömürlüdür. Kullanırken herhangi bir pas ve su lekesi oluşmaz. Kullanımın ardından temizlendiği vakit tezgah kaliteli görünümünü kaybetmez. Böylece sorunsuz uzun seneler kullanabileceğiniz tezgahların fiyatlandırılması boyutuna göre değişiklik gösterir. O yüzden ilk öncelikle karar aşamasına geçilmeli ve tasarımların nasıl olacağına karar verilmelidir.

Bilgi edinmeden hızlıca adım atmak yapmak istedikleriniz konusunda aşırı sıkıntı çekmenize neden olabilir.  Maliyet olarak oldukça uygun bir şekilde krom  tezgahları elde etmek istiyorsanız Özsan mutfak ile projenizi masaya yatırmalısınız. Karşılıklı fikir alışverişi ufkunuzu daima daha fazla açar. O halde işletme sahibi olacak bir an önce aramalısınız.

Bir önceki yazımız olan Paslanmaz Tezgahlar başlıklı makalemizde paslanmaz tezgahlar, Paslanmaz Tezgahlar İstanbul ve özsan mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

09 Ağustos 2016
626 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj