0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Kapalı Çalışma Tezgahları

Kapalı Çalışma Tezgahları

İstanbul En Güncel Sitesi Olarak Sizlere Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında kapalı çalışma tezgahı farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle tezgahın genel anlamda dışa kapalı olmasından kaynaklanır. Raflı sistemi iç kısmında olması ile birlikte önünde 2 tane kayar kapak bulunmaktadır. Sürgülü kapaklar sayesinde alan tamamen dışarıya kapatılır. Üst kısmında tamamen paslanmaz olduğu için çalışma yapılabilir. Sürgülü paslanmaz olarak sizlere sunulan bu tip kapalı çalışma tezgahlarında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Denge ayakları yerden yüksekliği ile birlikte Sağlık Bakanlığı’nın sunmuş olduğu sistemlere uygun şekilde sizlerle buluşturmaktadır. Endüstriyel mutfak olarak üretimlerde bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı’nın belirli standartları bulunmaktadır. Yerden yüksekliğine uygun şekilde yapılmış olması halinde aynı zamanda da iç dinamikleri tamamen kontrollü bir şekilde dizayn edilmiştir.

Kapalı Çalışma Tezgahı Nasıl Alınmalıdır?

Firmaların veya şahısların ihtiyaçları doğrultusunda alacakları kapalı çalışma tezgahlari konusunda dikkatli hareket etmeleri gerekmektedir. Özellikle sürgülü şekilde yapılmış olan dolaplar daha rahat kullanılabilir olmaktadır. Eski tip kapalı dolaplarda kapakların açık kalması durumunda kapaklarına zarar gelebilir. Ayrıca kapakların açık kaldığı sıralarda aslında yer olarak daha fazla yer kapladığını sizler de görebilirsiniz. Mutfaklarda ağırlıklı olarak çok kısıtlı alanlar kullanılmaktadır. Bu dar alanların daha aktif olarak kullanılabilmesi ve verim alınabilmesi için sürgülü bir dolap daha avantajlı olacaktır. Ayrıca üst kısmı tamamen paslanmaz olması dolayısı ile rahatlıkla temizliği yapılabilecektir. Gıda ürünleri arasında rahat temizlik gerçekten de çok önemlidir. Bu konuda endüstriyel mutfak ekipmanları anlamında yıllardır yapmış olduğu üretimlerle ön planda olan firmamıza sizler de ulaşabilirsiniz. Sizlere gereken dönüşler gerçekleştirilecek ve sağlıklı sonuçlar sunulacaktır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Mutfak Malzemeleri başlıklı makalemizde endüstriyel mutfak ürünleri, endüstriyel mutfak ve Endüstriyel Buzdolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

26 Aralık 2019
217 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj