0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Endüstriyel Tezgahlar

Endüstriyel Tezgahlar

Endüstriyel Tezgahlar büyük ya da küçük işletmeler için tasarlanan çeşitli mutfak araçlarından oluşur. Yeni bir restoran, pastane, börekçi, lokanta, et lokantası, ev yemekleri, fast food tarzında açılacak olan işletmelerde kullanılır. Tezgahların seçiminde malzemenin yapısı sağlıklı ve kaliteli olması işletme sahibinin uzun seneler kullanımını artırır. Bu gibi seçilecek ürünlerin daima paslanmaz tezgahtan yapılması gereklidir. 1975 yılından itibaren İstanbul’un çeşitli yerlerinde hizmet veren Özsan mutfak sanayi bu konuda bilgiler vermeye hazırdır. Tasarımlarını girişimciler ile buluşturmayı sağlayarak kaliteli bir iş çıkartmak firmamızın ilkelerinin başında geliyor. Paslanmaz yıkama tezgahları, açık çalışma tezgahları, balık tezgahları gibi işletmenizin kategorisine göre çeşitlilik hakimdir. Balıkçılık yapacaksanız en kaliteli balık tezgahını bizden tercih edebilirsiniz.

Pastanelerde mutfakta hazırlanan börek, pasta gibi ürünlerin  vitrine çıkarılmasında bu tezgahlar önemli rol oynar. Börek, yemek koyma tezgahları ve standları var. Bunların hepsine endüstriyel tezgahlar olarak adlandırılmaktadır. Boyutu, tasarımı, açık ve kapalı olması işletmenin türüne göre değişiklik gösterir. Mutfağınızın tasarımını birlikte yaparak iyi bir iş çıkartabiliriz.  O yüzden aklınızdaki projelerinizi tarafımıza anlatmalı ve iyi bir iş çıkartmak adına harekete geçmeliyiz. Artık hayal dünyanızı gerçeklerle buluşturmak istiyorsanız bizimle irtibata başlamanız yeterlidir. İşletmenizin kurulumunda eksik kalacak her türlü ürün çalışmanızı ve sunumunuzu kısıtlar. Mutfakta iyi bir yemeğin çıkması sadece çalışanın değil çalıştığı ürünün kolaylığı ve kalitesine de bağlıdır. Bunun ardından müşteriye sunum sağlamak yine görsel anlamda ürünlerin yeterli iş görüyor olmasından kaynaklıdır.

Endüstriyel Tezgahlar genellikle vitrinin arkasında olanları öne en güzel, düzenli ve estetik şekilde ortaya çıkartmanın yoludur. Bizim için müşteri tercihi önemli iken sizlerin de mutlaka müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmelidir. Amaç; memnuniyeti iyi sağlamaksa çok fazla düşünmeden eyleme geçmeli ve iş projelerinizi ortaya dökmelisiniz. İletişime geçerek gerekli bilgileri en kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paslanmaz Tezgahlar başlıklı makalemizde paslanmaz tezgahlar, Paslanmaz Tezgahlar İstanbul ve özsan mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Ağustos 2016
493 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj