0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Endüstriyel Mutfak Tasarım

Endüstriyel Mutfak Tasarım

 Endüstriyel Mutfak Tasarım

İşletmelerin müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeleri için endüstriyel mutfak tasarımı hiç gözardı edilmeyecek derecede önemlidir. Endüstriyel mutfak tasarımı uygulanacak mekanın alanı oldukça önem taşimaktadir. Tüm mutfak malzemeleri bu alan üzerine kurulacağından mutfak alani göz önünde bulundurularak, mutfak çalişanlarinin rahat ve zaman kaybı olmadan çalışmasına imkan sağlayacak ölçülerde, seri çalışması için mutfak alanında kaç kişinin aktif şekilde çalışacağı, mutfakta hazırlanan yemek türlerine göre malzeme temine kadar hepsini kapsayan tasarımın bütünüdür.

Bir çok nezih restoranlarda mekanın genel tasarımı ile mutfak ayni konseptte edilmiştir. Genel konsepte uygun bir endüstriyel mutfak tasarımı restoranın dekorunu bozulmayıp restorana çok iyi bir ambiyans katarak mekanın güzel görünmesini sağlar.

Bir önceki yazımız olan Endüstriyel Mutfak İstanbul başlıklı makalemizde endüstriyel mutfak, İstanbulda Endüstriyel Mutfak ve Endüstriyel Mutfak İmalat hakkında bilgiler verilmektedir.

15 Mart 2016
689 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj