0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Endüstriyel Mutfak Donanım

Endüstriyel Mutfak Donanım

Endüstriyel Mutfak Donanım ve aksesuarlarla kapaklar şişe tutucu özelliklere sahip olarak üretilmektedir. 3+1 benmarilerin çalışma sistemleri, ayarlanan sıcaklık ölçüleri ile ortamdaki ısı 5 C derece üzerinde ise e 80 C derece üzerinde olduğunda kullanılabilecek tasarımlara sahip ürünlerdir. 3+1 benmarilerde sıcaklık hazneleri her bölgeye eşit olarak dağıtılabilmektedir. Bu tip cihazların sirkülasyonu pompalar aracılığı ile gerçekleşmektedir. Mikroişlemciler programlanabilen kontrol sistemlerine ve sıcaklığın ayarlanabildiği bir sisteme sahiptir. 3+1 benmarinin kullanım alanları, cihazın haznede yer alan sıvı sıcaklığına göre değişen ve farklı sıcaklık ayarları ile çalışan bir kullanım alanına sahiptir. Bunun yanı sıra değişik amaçlar için kullanımına uygunluğunun ölçümünde farklı testler uygulanmaktadır.

3+1 benmari cihazlarının kullanım alanları arasında en çok yiyecek içecek sektörleri yer alsa da bilimse alanlarda da bu cihazlardan yararlanmak mümkündür. Tamponlu çözeltiler sayesinde sıcaklık besi yerlerine uygun olarak gelmektedir. Hızlı eriyebilen hücre stokuna sahip cihazlar olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca ısı inaktivvasyonlarında 3+1 benmari cihazları hücre kültürleri aracılığı ile çeşitli laboratovuarlar da kullanılmaktadırlar. Bu cihazların kullanım alanlarının en çok yiyecek içecek departmanları olmasının sebebi, yemeklerin ısı değerini koruyabildiği için zamandan ve güçten tasarruf sağladıkları bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul endüstriyel mutfak başlıklı makalemizde endüstriyel mutfak ürünleri, endüstriyel mutfak ve endüstriyel mutfak Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Mart 2020
180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj