0532 066 17 58

Sosyal Medyada Biz}

Duvar Tipi Filtreli Davlumbaz İstanbul

Duvar Tipi Filtreli Davlumbaz İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası endüstriyel mutfak Paslanmaz çelik malzemeden üretilen duvar tipi filtreli davlumbaz endüstriyel mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Bu davlumbazın özelliği filtresi içinde alev tutucu özellik barındırmasıdır. Ayrıca davlumbazın içinde biriken yağların tahliye edilebilmesi için özel bir vana bulunur. Böylece filtreli davlumbazlar hem güvenilirdir hem de kolay temizlenme özelliği sayesinde hijyeniktir.

Duvar tipi filtreli davlumbazlar dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun yıllar boyunca işlevselliğini korur. Havadaki yemek kokusunu çabucak içine hapsederek ortamda kötü kokular oluşmasının önüne geçerler. En etkili performans için doğru ölçüler ve doğru özelliklerde davlumbaz tercih edilmelidir.

Duvar Tipi Filtreli Davlumbaz Özellikleri

Duvar tipi filtreli davlumbaz özellikleri bakımından farklılık gösterir. Filtrenin çeşitli özellikleri fiyat açısından değişkenlik oluşmasını sağlar. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen davlumbazın içinde bulunan filtreler hem özel pişirme tekniklerinde ortaya çıkan alevlerin kontrolünü sağlar hem de olası bir alev durumunda alevin yayılmasını önler. Bu nedenle filtrenin özelliklerinin artması da davlumbazın fiyatının değişmesi anlamına gelir.

İşletme sahibi kendisine en uygun davlumbazı seçerken, sağlamış olduğu hizmetin niteliklerini doğru analiz etmelidir. Ayrıca davlumbaz kullanılan ocak ile uyumlu olmalıdır. Böylelikle kullanılan davlumbaz en yüksek performansını gösterebilir. Filtreleri deforme olduğunda değiştirilebilir ve davlumbazın içinde biriken yağ kolayca temizlenebilir. Dış çevresi paslanmaz çelik olan davlumbazlar filtre değişimi ve iç temizliğin düzenli yapılması ile uzun yıllar dejenerasyona uğramadan gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan endüstriyel mutfak topkapı başlıklı makalemizde endüstriyel mutfak, endüstriyel mutfak malzemeleri ve Endüstriyel Mutfak Üretimi hakkında bilgiler verilmektedir.

01 Ocak 2020
275 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bakirkoy Masaj